Su Deposu Temizlik Dezenfekte Hizmetinde Neden Deztaş ?

NEDEN-DEZTAŞ

Su Deposu Temizlik ve Dezenfekte Hizmetinde Neden Deztaş ?

Deztaş 12 yıllık tecrübesiyle Türkiye genelinde su deposu temizlik ve dezenfekte alanında bir çok kurum ve kuruluşa hizmet vermektedir. Kadrosunda 17 yıldır su deposu temizlik ve dezenfekte hizmetinde bulunmuş çok deneyimli personeller bulunmaktadır. Bu nedenle aramıza yeni katılan personellerimizinde kısa sürede adaptasyonu sağlanmaktadır. Şirketimiz su deposu temizlik ve dezenfete konsunda eğitim sürecine önem vermektedir. Şirketimizde çalışan personeller, mesleki eğitimlerinin yanında İş sağlığı ve güvenliği, cihaz,makine kullanımı, biosidal ürün kullanımı ve müşteri ilişkileri konularında eğitime katılmaktadır. Tüm personelimiz kesinlikle SGK'lıdır. Personellerimiz rutin sağlık kontrollerinden geçmektedir. Çalışanlarımıza her çalışma sahası için ayrı çalışma izin belgesi düzenlenir ve sahaya özel şartlar varsa önceden tebliğ edilir.

Su deposu temizlik ve dezenfekte hizmeti halk sağlığını doğrudan ilgilendiren bir hizmettir. Su depolarının profesyonel ekipler tarafından temizlenmesi son derece önemlidir. Su depolarının niteliğine göre (Beton, sac, polietilen, seramik, Pvc) temizlik ve dezenfekte uygulaması yapılmalıdır. Deztaş su depoları temizlik ve dezenfekte hizmetinde Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı içme ve kullanma suyu uygunluk belgesi olan dezenfektan kullanmaktadır.

Şirketimiz ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001-2015 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 45001-2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi belgelerine sahiptir.